SYYSTARJOUS 2.11-30.11
20.10.2026

đ Nauti syksyn mauista – ripaus luksusta arkeen! đ
Marraskuussa 2.11.–30.11. Hotel Red & Green hemmottelee sinua herkullisella syystarjouksella! Tule nauttimaan maukkaasta kahden ruokalajin illallisesta erikoishintaan ja tuo hieman ylellisyyttä tavalliseen arkipäivään.
Valitse herkullisista pääruokavaihtoehdoista: Paistettua siikaa, rapukastiketta ja tillillä maustettuja pariisinperunoita tai Porsaan noisetteja, Choron-kastiketta ja kermaperunoita
Jälkiruoaksi tarjoilemme suussa sulavan suklaafondantin vaniljajäätelön ja vadelmacoulisin kera – täydellinen päätös herkulliselle aterialle!
Syksyn illallistarjous:
35 €/henkilö (norm. hinta 44 €)
đ· Erikoistarjous talon viinistä
Herkuttele samalla myös talon viinillä erikoishintaan koko tarjouskauden ajan!
29 €/pullo (norm. hinta 43 €).
À la carte -tarjoiluajat:
• Maanantaista perjantaihin klo 16.00–21.00
• Lauantaisin klo 12.00–20.00
đ Yhdistä illallinen ja teatterielämys!
Marraskuussa Närpiön Teatterissa esitetään Nainen mustissa (Kvinnan i svart) Frans Henriksson -salissa. Mikset tekisi illasta erityisen ja yhdistäisi teatterikäyntiin herkullista illallista ennen esitystä tai sen jälkeen? Täydellinen yhdistelmä makuelämyksiä ja kulttuuria!
Tee marraskuusta hieman ylellisempi – varaa pöytäsi jo tänään!
06 8238 400
sales@hotelredgreen.fi
Lämpimästi tervetuloa Hotel Red & Greeniin!






.png)



_600.jpg)





_600.jpg)





_600.jpg)





.jpg)


_600.jpg)




.jpg)







.jpg)
.jpg)


.jpg)
.jpg)









